3D GÖRSELLEŞTİRME

     Modelleme projelerden ya da iki boyutlu çizim dokümanlarından 3D çizim tekniğinin özelleştirilerek kullanılmasıyla oluşturulan çizim çalışmalarının ardından mimari görselleştirme ve isteğe göre 3d animasyon haline gelmesini sağlamaktadır. Modelleme konusunda en önemli yere sahip olan durum render kalitesidir. Tasarım - Modelleme olarak yatırım yaptığımız workstation bilgisayarlarımızla gerçeğe yakın render, görselleştirme yapmaktayız. İnşa edilen ya da tasarlanan yapıların ve objelerin gerçekçilik algısını vermek için yüksek kaliteli render çalışmalarını foto gerçekçi sonuç ve hızla neticelendirmekteyiz. Oluşturduğumuz çalışmalardaki kaplama, güneş ışığı, yapay ışık, gölge etkisi gibi ayarlar yüksek düzeyde teknik bilgi ve estetik bilgiye sahip olmayan firmaların yaptığı modelleme ile Tasarım - Modellemenin yaptığı modelleme ve animasyon arasında gözle görülen üstün bir fark vardır. 3d hizmeti veren ekibimiz hız, kalite ve fiyat açısından en iyiyi sunmak için size özel çalışmalar yapmaktadır.

 

İç Mekan Modelleme:  

Mobilya, mutfak, koltuk, banyo, yatak odası, ev, şirket gibi obje ve yapıların iç 3d mimari çizim çalışmaları birebir boyutlarında gerçeğe en yakın yapılması gerekmektedir. Tasarım - Modelleme alanında uzman mühendisler ve 3d modelleme uzmanlarıyla bunu gerçekleştirmektedir.

 

Dış Mekan Modelleme: 

Tasarım ve Modelleme yapıların 3d dış cephe tasarım çalışmaları tam ölçülerinde yapmaktadır. vaziyet planı ve mimari planlara sadık kalarak şekilledirilmektedir. Peyzaj projesi esas alınarak uygun ağaçlandırma yapılır. Tasarlanan projeninin bulunduğu ülke ve iklime göre araç insan ve süsülemeler yapılır.

 

3D Animasyon: 

Tasarım - Modelleme üç boyutlu yapı ve objelerin belirlenen yol haritası üzerinde oluşturulan 3d modelleme ve görselleştirme işlemlerinden sonra oluşturulan 3d animasyon çalışmalarını yapmaktadır. Bu animasyonu yapılan görsellerle slayt gösteri olarak yapılması ile karıştırılmamalıdır. Tasarım - Modelleme tam bir animasyon yaparak projei teslim etmektedir. Tasarım - Modelleme 3d mimari modelleme çalışmalarındaki görselleştirme çalışmaları sanatsal bakış açısıyla hazırlanmaktadır. Görselleştirme işlemlerinin ne derece önemli olduğunu bilen ekibimizin bu konuda zengin bir tecrübeye sahiptir.